Yaşlı Bakıcısı Hizmetleri

Yaşlı Bakıcısı

Yalnız yaşayan anne ve babanıza veya kendinize, yaşlılıktan ötürü yapmakta zorlanılan ağır işleri, ev işlerini, bulaşık, ütü, gibi hizmetleri sizin için bir çırpıda halledecek, evinizde veya yazlığınız da sizinle beraber ikamet edecek, adeta sağ kolunuz, bir arkadaşınız ve sizi ailesi gibi sahiplenecek bir yardımcı arıyorsanız yaşlı bakıcı ve yardımcı hizmeti servisimiz için bizimle hemen iletişime geçin.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

Adana başta olmak üzere Türkiye genelinde yatılı yaşlı bakıcı, gündüzlü yaşlı bakıcı, yatılı yabancı yaşlı bakıcı vb. bulmak için beklentilerinize uygun birden fazla profesyonel bakıcı adaylarımızla hemen tanışın.

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız  yaşlıcı bakıcısı 1 gün içinde size sunulur.
  • 9000 kayıtlı CV arasında size en uygun yaşlı bakıcısı adayı titizlikle seçilir.
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir ve pasaport ve oturma izni fotokopileri size teslim edilir.
  • Türk uyruklu personellerin kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri ve ikametgâhları size teslim edilir.

SİZE EN UYGUN YAŞLI BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman yaşlı bakıcısının özelliklerini tespit eder ve size en kısa süre içerisinde kriterlerinize uygun yaşlı bakıcısını sunar.

Sıkça sorulan Sorular

Bakıcı ihtiyaçlarınıza personelimiz hemen başlayabilir ancak özel durumlarda başla tarihi aile tarafından ileri bir tarihe ertelenebilir.
Yaşlı bakımı ve hasta bakıcı  ekibimizin görevleri önceden tanımlıdır. Ancak ek görevler için aile ortak kararlar alınmaktadır.
Bakıcı fiyatları birçok kritere göre değişkenlik göstermektedir. Bakıcı hizmetinin yatılı ve yatısız olması, çocuk veya bebeğin yaşı, hasta bakıcı görevlendirilecek ise hastanın durumu, ailenin temizlik talepleri ve ek bakıcılık taleplerinizde Umut Danışmanlık ve Hasta Bakım Hizmetleri olarak değerlendirerek ücretlendiriyoruz.
Bakıcılarımızın görev tanımları önceden belirlenerek belirli kurallar çerçevesinde bakıcılık görevini yapmaları sağlanmaktadır. Aile tarafında bakıcının bakıcılık için gerekli olan ihtiyaçları alması ve sürdürmesi görev ve kurallar olarak tanımlanır.
Bakıcı hizmetlerimizde bakıcılarımızın görevleri dışında talepler değerlendirilerek ev temizliği veya yemek te yapmaktadır.
İlk olarak bakıcılarımız ile, aile başvurunuz ve bir takip çağrısı ile sizi ve ailenizi yakından tanıyoruz.
Adana'da bakıcı ihtiyaçlarınızda Umut Danışmanlık ve Hasta Bakım Hizmetleri resmi ofisinde bakıcı ve aileyi görüştürerek taleplerin uyuşması noktasında çalışma yapıyoruz.