Hasta Bakıcısı Hizmetleri

Hasta Bakıcısı

Hasta bakıcı, yatılı hasta bakıcı hizmetlerimiz ile sizlere en uygun hasta bakabilecek deneyimli ve tecrübeli bayan bakıcıyı buluyoruz. Hastalarınıza sizden daha iyi bakacak hasta konusunda deneyim ve tecrübe kazanamış yatılı çalışabilecek bayan eleman ihtiyaçlarınızda bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Geniş bayan hasta bakıcı portföyümüz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamayı garanti ediyoruz. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hastanede Yatılı Hasta Bakıcı Hizmeti

Adana başta olmak üzere Türkiye genelinde yatılı yaşlı bakıcı, gündüzlü yaşlı bakıcı, yatılı yabancı yaşlı bakıcı vb. bulmak için beklentilerinize uygun birden fazla profesyonel bakıcı adaylarımızla hemen tanışın.

Adana Hasta Bakıcı Hizmeti

Adana ve çevre illerde istediğiniz zaman dilimine göre sizlerin hastalarına çok iyi bakabilecek hasta bakıcı hizmetleri sağlıyoruz. Çalışan bayan hasta bakıcılarımız konusunda deneyimli ve tecrübelidir. İstediğiniz yaş aralığında bayan bakıcı bulabiliriz. Geniş bayan bakıcı portföyümüz ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sıkça sorulan Sorular

Bakıcı ihtiyaçlarınıza personelimiz hemen başlayabilir ancak özel durumlarda başla tarihi aile tarafından ileri bir tarihe ertelenebilir.
Yaşlı bakımı ve hasta bakıcı  ekibimizin görevleri önceden tanımlıdır. Ancak ek görevler için aile ortak kararlar alınmaktadır.
Bakıcı fiyatları birçok kritere göre değişkenlik göstermektedir. Bakıcı hizmetinin yatılı ve yatısız olması, çocuk veya bebeğin yaşı, hasta bakıcı görevlendirilecek ise hastanın durumu, ailenin temizlik talepleri ve ek bakıcılık taleplerinizde Umut Danışmanlık ve Hasta Bakım Hizmetleri olarak değerlendirerek ücretlendiriyoruz.
Bakıcılarımızın görev tanımları önceden belirlenerek belirli kurallar çerçevesinde bakıcılık görevini yapmaları sağlanmaktadır. Aile tarafında bakıcının bakıcılık için gerekli olan ihtiyaçları alması ve sürdürmesi görev ve kurallar olarak tanımlanır.
Bakıcı hizmetlerimizde bakıcılarımızın görevleri dışında talepler değerlendirilerek ev temizliği veya yemek te yapmaktadır.
İlk olarak bakıcılarımız ile, aile başvurunuz ve bir takip çağrısı ile sizi ve ailenizi yakından tanıyoruz.
Adana'da bakıcı ihtiyaçlarınızda Umut Danışmanlık ve Hasta Bakım Hizmetleri resmi ofisinde bakıcı ve aileyi görüştürerek taleplerin uyuşması noktasında çalışma yapıyoruz.