Çocuk Bakıcısı Hizmetleri

Çocuk Bakıcısı

Sevgili Anne ve Babalar;

En değerli varlığımız geleceğimiz olan çocuklarımızın bakımında profesyonel bir destek almak en doğal hakkınızdır. Ülkemizde kadınların çalışma hayatındaki yerlerinin artması bakıcı talebinin artmasına neden oldu. Çocukları için doğru bakıcıyı bulmak anne babalar için zor bir deneyimdir. Aileler çocuk bakıcısı aramaya başlamadan önce çocuk bakıcısında aradıkları özellikleri belirlemelidir. Belirledikleri bu kriterleri kendilerine bakıcı bulma konusunda yardımcı olacak müşteri temsilcimize detaylı bir şekilde iletmelidir.

NEDEN BİZ?

Aradığınız bakıcı veya personel 1 gün içinde size sunulur. 9000 kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Türk uyruklu personellerin kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, nüfus örnekleri ve ikametgâhları size teslim edilir. Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretsiz ve özel servis yapılır.

SİZE EN UYGUN ÇOCUK BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir, referanslı çocuk bakıcısı özelliklerini tespit eder ve size en kısa süre içerisinde çocuk bakıcısı profillerini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICI & PERSONELDEN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan adaylardan, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 12 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız eleman temin edeceğini taahhüt eder.

Sıkça sorulan Sorular

Bakıcı ihtiyaçlarınıza personelimiz hemen başlayabilir ancak özel durumlarda başla tarihi aile tarafından ileri bir tarihe ertelenebilir.
Yaşlı bakımı ve hasta bakıcı  ekibimizin görevleri önceden tanımlıdır. Ancak ek görevler için aile ortak kararlar alınmaktadır.
Bakıcı fiyatları birçok kritere göre değişkenlik göstermektedir. Bakıcı hizmetinin yatılı ve yatısız olması, çocuk veya bebeğin yaşı, hasta bakıcı görevlendirilecek ise hastanın durumu, ailenin temizlik talepleri ve ek bakıcılık taleplerinizde Umut Danışmanlık ve Hasta Bakım Hizmetleri olarak değerlendirerek ücretlendiriyoruz.
Bakıcılarımızın görev tanımları önceden belirlenerek belirli kurallar çerçevesinde bakıcılık görevini yapmaları sağlanmaktadır. Aile tarafında bakıcının bakıcılık için gerekli olan ihtiyaçları alması ve sürdürmesi görev ve kurallar olarak tanımlanır.
Bakıcı hizmetlerimizde bakıcılarımızın görevleri dışında talepler değerlendirilerek ev temizliği veya yemek te yapmaktadır.
İlk olarak bakıcılarımız ile, aile başvurunuz ve bir takip çağrısı ile sizi ve ailenizi yakından tanıyoruz.
Adana'da bakıcı ihtiyaçlarınızda Umut Danışmanlık ve Hasta Bakım Hizmetleri resmi ofisinde bakıcı ve aileyi görüştürerek taleplerin uyuşması noktasında çalışma yapıyoruz.